0 800 501 808

Новини

06.08.2019

Банк «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ» надає фінансову підтримку українським талановитим музикантам

 

В липні 2019 року АБ «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ» організував фінансову підтримку українським талановитим музикантам і запросив їх на особисте знайомство.

Банк продовжує надавати грошову підтримку обдарованим музикантам для участі в майстер-класах Австрійської Академії Бароко з 2018 року.

Цей грант було започатковано для талановитих українських оркестрантів на отримання ними нових навичок та майстерності в їх професійній сфері. В цьому році музикантів запрошено як студентів на майстер-класи до Austria Barock Akademie (АВА), що в Альтмюнстері, Австрія. Майстер-класи,  тема яких - музика епохи бароко, дуже унікальні, адже навчаються вони виконувати музичні твори у звучанні часів її створення.

Набуваючи знання під  музику бароко, абітурієнти мають кращі можливості зробити свій мистецький шлях до пізнаванності більш легким, та саме музика надихне їх бути творчо незалежними у майбутньому.

 

Банк «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ» пишається, що має змогу здійснювати фінансову підтримку талановитим українським музикантам і бути причетним до розвитку української музичної культури!

Ми найбільше цінуємо і віримо в добрі відносини, засновані на професіоналізмі та взаємовигідних рішеннях. Нам варто довіряти!

 

фотографії_музикантів

фотографії_музикантів

фотографії_музикантів

фотографії_музикантів

фотографії_музикантів

 

всі новини