0 800 501 808

Онлайн переказ Pay2you

Пропонуємо Вам скористатися цілодобовим сервісом миттєвого переказу коштів з платіжної картки VISA або MasterCard на іншу картку, навіть якщо її номер Вам невідомий.

За допомогою даного сервісу, Ви можете зробити переказ коштів в національній валюті, для чого Вам знадобляться лише дані Вашої картки та дані картки одержувача або номер його мобільного телефону.

Скориставшись переказом коштів із зазначенням номера мобільного телефону одержувача, на вказаний номер надійде смс-повідомлення з кодом переказу і посиланням на сайт послуги. Перейшовши за посиланням, одержувач зможе ввести номер картки, на яку будуть зараховані кошти, після чого вони стануть для нього доступні. Код переказу дійсний протягом 7 календарних днів.

Звертаємо Вашу увагу на те, що перекази можливі лише між картками випущеними банками України на загальну суму, що не перевищує 15 000 гривень за одну операцію (75 000 гривень на добу). Період часу необхідний для зарахування коштів залежить від банка-отримувача грошового переказу, але не більше 2-х банківських днів.