0 800 501 808

Пакет послуг "ТОP SL"

Преміальний пакет послуг TOP SL для власників зарплатних карток VISA PLATINUM та VISA INFINITE  ексклюзивні банківські послуги та обслуговування преміального рівня, різноманітні додаткові сервіси та привілеї.

 

Акція ВКЛАДАЙ БІЛЬШЕ, ПЛАТИ МЕНШЕ

 

Для власників зарплатного пакету TOP SL діють акційні умови розрахунку щомісячної плати за обслуговування до 30 листопада 2019 року.

 

Умови розрахунку

Вид платіжної картки

VISA PLATINUM

VISA INFINITE

Тарифи

Щомісячна плата за обслуговування: 350 UAH послуга не тарифікується 900 UAH послуга не тарифікується
якщо сумарний залишок на накопичувальних рахунках, на рахунку для зарахування заробітної плати (без податку) та всіх депозитних рахунках відкритих на ім`я клієнта* до 1 млн. грн.
(та/або екв. в валюті)
1 млн. грн. та більше
(та/або екв. в валюті)
до 3 млн. грн.
(та/або екв. в валюті)
3 млн. грн. та більше
(та/або екв. в валюті)
або якщо сума загального обороту в торгово-сервісній мережі по всім платіжним карткам, відкритим в рамках тарифного плану, за попередній місяць до 25 тис. грн.
(та/або екв. в валюті)
25 тис. грн. та більше
(та/або екв. в валюті)
до 100 тис. грн.
(та/або екв. в валюті)
100 тис. грн. та більше
(та/або екв. в валюті)

*Розмір сумарного залишку  - середньоденні залишки власних коштів на всіх накопичувальних рахунках, на  рахунку для зарахування заробітної плати (без податку) та всіх депозитних рахунках відкритих на ім’я клієнта в Банку за попередній місяць. Еквівалент розраховується по курсу НБУ на дату списання плати за обслуговування пакету послуг.

 

Детальні умови Акції ВКЛАДАЙ БІЛЬШЕ, ПЛАТИ МЕНШЕ